کانون تبلیغاتی البرز نگاره

راهنمای پرداخت

جهت پرداخت مبلغ سفارش خود می‌توانید یکی از روش‌های زیر را انتخاب نمایید:

  1. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی (پرداخت آنلاین)
    تمام کاربران می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، با داشتن هرگونه کارت بانکی عضو شتاب، از طریق درگاه اینترنتی بانک در سایت کانون تبلیغاتی البرز نگاره و یا از طریق “مشاهده حساب کاربری” هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.
  2. پرداخت از طریق بانک (کارت به کارت یا پرداخت به حساب یا کارت)
    کاربرانی که امکان پرداخت هزینه از طریق درگاه اینترنتی بانک در سایت کانون تبلیغاتی البرز نگاره را ندارند می‌توانند با استفاده از شماره حساب و یا شماره کارت‌هایی که در این قسمت قرار داده شده است وجه سفارش خود را پرداخت نمایند.
    جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه‌های ATM (عابر بانک) استفاده کرده و یا به صورت اینترنتی عملیات کارت به کارت یا انتقال به حساب را انجام دهید. البته در نظر داشته باشید که انتقال وجه از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت کانون تبلیغاتی البرز نگاره به علت آنکه همراه با اتوماسیون سریعتر و آسان‌تری است پیشنهاد می‌کنیم که از آن روش جهت پرداخت استفاده نمایید.

 

اطلاعات کارت بانکی

لطفا پرداخت‌های خود را به یکی از دو کارت بانکی ذکر شده در زیر انجام دهید.

  • شماره کارت بانک سامان 6219861048026651 به نام سید هادی میرمحمد
  • شماره کارت بانک مسکن 6280231251829718 به نام سید هادی میرمحمد

 

لطفا پس از واریز وجه و پرداخت موفق، تصویر فیش واریزی را به همراه شماره سفارش خود از طریق یکی از روش‌های زیر برای ما ارسال فرمایید.
ارسال به آدرس ایمیل : support [at] alborznegare.ir
ارسال به شماره واتساپ : 09197140383
توجه داشته باشید که عدم اعلام واریز مبلغ سفارش به کانون تبلیغاتی البرز نگاره باعث می‌گردد تا سفارش شما در پروسه تولید قرار نگیرد.