کانون تبلیغاتی البرز نگاره

خدمات چاپ در دوره مقابله با ویروس کرونا

با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، کانون تبلیغاتی البرز نگاره تدابیری را به منظور حفظ سلامت تمامی مشتریان عزیز و مقابله با شیوع این ویروس، درنظر گرفته است. چرا که پیش از هر چیز الویت اول برای ما سلامتی شما عزیزان و کارمندان این مجموعه می‌باشد. این تدابیر و پروتکل‌ها بر اساس موازین ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت بهداشت بوده و در چهار قالب به شرح زیر انجام می‌شود :

  1. اقدامات بهداشتی در چاپخانه در زمان تولید محصولات
  2. رعایت تمامی نکات بهداشتی توسط افراد حاضر
  3. ثبت سفارش به صورت آنلاین و بدون نیاز به حضور فیزیکی
  4. بسته‌بندی و تحویل محصولات چاپی در دوره مقابله با کرونا

در ابتدا ذکر این نکته الزامی است که ممکن است به دلیل شیوع ویروس کرونا برخی از مشتریان عزیز در مقایسه با گذشته نسبت به تحویل سفارشاتی که ثبت کرده‌اند با تغییرات و یا تاخیراتی روبرو شده باشند. پیش از هر چیز از صبوری شما عزیزان در این مدت صمیمانه ممنونیم و در مورد تاخیرات متغیری که در تولید سفارشات ثبت شده و همچنین تحویل سفارشات چاپ شده ایجاد شده است پوزش می‌خواهیم.

 

اقدامات بهداشتی در چاپخانه در زمان تولید محصولات

از آنجایی که محصولات چاپی قابلیت شستشو و یا ضدعفونی شدن با مواد الکی را ندارند از این رو وظیفه خود می‌دانیم تا تمامی استانداردهای بهداشتی را در چاپخانه رعایت کرده و محصول سلامتی را به دست مشتریان برساند. یکی از این اقدامات، ضدعفونی کردن محیط، سطوح، دستگاه‌های چاپی و لباس و کفش افراد حاضر با استفاده از محلول‌های ضدعفونی و دستگاه‌های گندزدایی بر اساس پروتکل‌های استاندارد ضدعفونی، به صورت مکرر در روز است. از طرف دیگر عمل چاپ در دستگاه‌های چاپ همراه با دمای بالایی است. به همین دلیل اگر ویروسی هم بر روی کاغذهای چاپی وجود داشته باشد بدون شک در این دما از بین خواهد رفت. همچنین رفت‌وآمد تمامی افراد به داخل و خارج از محیط چاپخانه را کنترل شده و توسط دستگاه‌های تب‌سنج، سلامت آن‌ها را بررسی می‌شود.

 

رعایت تمامی نکات بهداشتی توسط افراد حاضر

در کنار اهمیت سلامت مشتریان، حفظ سلامت پرسنل نیز برای این کانون بسیار مهم است و از آنجایی که هریک از افراد حاضر در چاپخانه به طور مستقیم با محصولات چاپی ارتباط دارند بنابراین بایستی تمامی نکات بهداشتی برای آن‌ها و توسط آن‌ها انجام گیرد. از آنجایی که مجموعه ما به عنوان یک شرکت دانش بنیان مبتنی بر تکنولوژی است با یک برنامه‌ریزی دقیق توانسته است بخش عمده‌ای از کارها را به صورت دورکاری با پرسنل خود انجام دهد و آن دسته از افرادی که به صورت چرخشی در این دوران حضور فیزیکی دارند به طور مداوم تحت کنترل دمای بدنی و تب قرار می‌گیرند. به دنبال آن این مجموعه در صورت مشاهده هر نوع شواهد مشکوکی خواستار مراجعه فرد به پزشک متخصص و استراحت او تا زمان تکمیل درمان و بهبودی کامل است.

همچنین اولین ملزومات کاری در این دوران که ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی‌کننده است به صورت مدام در اختیار تمامی افراد قرار داده می‌شود. لازم به ذکر است که به جز محیط چاپخانه، این امکانات در دفتر مرکزی نیز فراهم شده و تمامی نکات بهداشتی بر اساس استانداردهای وزارت بهداشت توسط افراد حاضر رعایت می‌شود.

 

ثبت سفارش به صورت آنلاین و بدون نیاز به حضور فیزیکی

نیاز به ثبت سفارش به صورت اینترنتی به خصوص در شرایط کنونی مقابله با ویروس کرونا بیشتر از قبل احساس می‌شود. از این رو مجموعه ما مفتخر است که به عنوان یک مجموعه پیشرو در طراحی و چاپ محصولات مختلف به صورت آنلاین از همان ابتدا برای مشتریان خود بستری را فراهم کرده است تا بدون نیاز به مراجعه فیزیکی بتوانند در هر مکان و زمانی به راحتی اقدام به ثبت سفارش کنند. در ثبت سفارش به صورت آنلاین می‌توانید آدرس محل مورد نظر را درج کرده و به راحتی بدون حتی یک ثانیه خروج از منزل سفارش خود را دریافت نمایید.

 

بسته‌بندی و تحویل محصولات چاپی در دوره مقابله با کرونا

وقتی چاپ محصولات به پایان می‌رسد در مرحله بسته‌بندی آن‌ها نیز تمامی موازین بهداشتی مطابق با پروتکل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت بهداشت توسط کارکنان رعایت می‌گردد. پس از بسته‌بندی محصول نوبت به ارسال آن می‌رسد. ارسال محصول دقیقا به آدرسی که مشتریان طی ثبت سفارش به صورت آنلاین و یا تلفنی اعلام می‌کنند انجام می‌شود.

توجه داشته باشید که به منظور مصونیت شما عزیزان و پرسنل در دوره مقابله با شیوع ویروس کرونا امکان مراجعه حضوری به دفتر مرکزی وجود نداشته و از شما عزیزان خواهشمندیم که جهت دریافت سفارش خود حتی‌الامکان به دفتر مرکزی نیز مراجعه نفرمایید. در صورت الزام به مراجعت به دفتر مرکزی، استفاده از ماسک و دستکش برای ورود ضروری بوده و پروتکل‌های بهداشتی و اقدامات ضدعفونی توسط این مجموعه برای شما انجام می‌گیرد.

از طرف دیگر در رابطه با ارسال محصولات خوشحالیم که به شما عزیزان بگوییم که مجموعه ما با قاطعیت، خواستار رعایت تمامی اصول بهداشتی توسط شرکت‌های ارسال مرسولات چه در داخل تهران و چه در خارج از آن شده است؛ چرا که یکی از مهمترین دغدغه‌های امروز ما رساندن یک محصول چاپی کاملا بهداشتی و سلامت به دست مشتریان محترم خود می‌باشد.

 

در آخر می‌توانیم بگوییم که خیالتان از هر نظر نسبت به نحوه چاپ و ارسال بهداشتی سفارش‌ها توسط کانون تبلیغاتی البرز نگاره در دوره مقابله با ویروس کرونا راحت باشد. از صمیم قلب آرزوی سلامتی برای همه به ویژه شما عزیزان را داریم.

برچسب‌ها : ،