کانون تبلیغاتی البرز نگاره

درباره ما

بسمه تعالی

با توجه و نظر به بیانات رهبر گرامی انقلاب اسلامی ایران حضرت آیت الله خامنه‌ای در مورد نامگذاری سال 1399 هجری شمسی به عنوان سال جهش تولید بر آن شدیم تا با راه‌اندازی وبسایت کانون تبلیغاتی البرز نگاره و ارائه خدمات و فروش محصولات بصورت آنلاین بخشی از این بیانات را اجرایی کنیم، باشد قطره کوچکی از این دریا باشیم.

کانون تبلیغاتی البرز نگاره به طور رسمی در سال 1397 به عنوان مجموعه پیشرو در صنعت تبلیغات، چاپ و دیجیتال مارکتینگ فعالیت خود را با هدف ایجاد تحول در عرصه معرفی و تقویت صنایع و تجارت و همچنین آگاهی بخشی به مشتریان با تشکیل تیمی از افراد متخصص و مجرب در استان گلستان آغاز نموده است. این مجموعه با دیدی مدون به مساله تبلیغات، سعی در همیاری صنایع و تجارت استان عزیزمان گلستان را دارد تا با دیدی بازتر و عمیق‌تر، قدرت صنایع و تجارت این استان را به شهرستان‌ها و استان‌های دیگر و در دیدگاهی دوراندیشانه به خارج از مرزها هم معرفی نماید.

همانطور که می‌دانیم وبسایت بستری مناسب برای آگاهی بیشتر از محصولات و خدمات به مشتری می‌باشد و همچنین سرعت بیشتر، حق انتخاب آزادانه‌تر و خریدی ارزان‌تر را برای مشتری فراهم می‌کند. علاوه بر اینکه مشتریان و رضایت آنان را مد نظر داریم، قصد داریم تا از خارج کردن ارز و پول از استان جلوگیری کنیم و جهشی در تولید داخلی استان در صنعت تبلیغات و چاپ ایجاد کنیم. به همین سبب برای سهولت هر چه بیشتر شما مشتریان گرامی وبسایت با امکانات بروز را فراهم کرده ایم تا بتوانید در هر لحظه و هرجا بصورت آنلاین محصولات و خدمات مورد نظرتان را مشاهده کرده و به راحتی سفارش خود را ثبت نمایید.

خدمات این مجموعه شامل انواع چاپ‌ها می‌باشد که شامل چاپ افست، چاپ دیجیتال، چاپ حرارتی، چاپ سیلک، چاپ ریسوگراف بوده که هر کدام دارای زیر شاخه‌هایی هستند که با مراجعه به بخش فروشگاه می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

کسانی که از کانون تبلیغاتی البرز نگاره خرید می‌کنند :

  • می‌توانند بدون حضور فیزیکی، در هرجا و هر لحظه آنلاین سفارش خود را ثبت کنند چون که وبسایت ما یک بستر آنلاین 24 ساعته است که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه رفت و آمد مشتریان می‌شود.
  • از بررسی فایلشان قبل از چاپ اطمینان دارند چون که کارشناسان ما تمامی فایل‌های ارسال شده را به دقت بررسی می‌کنند تا کاملا مطابق با استانداردهای چاپی باشد.
  • نسبت به کنترل کیفیت و پیگیری سفارشات خیالشان راحت است چون که افراد تیم ما از لحظه شروع فرآیند چاپ هر سفارش، کلیه مراحل چاپ و تولید را دقیقا کنترل می‌کنند تا ضمن نظارت کیفی، سفارش مشتریان را در سریع‌ترین زمان ممکن به اتمام برسانند.
  • از صحت وارانتی محصولشان یقین دارند چون که ما همیشه به دنبال بالاترین کیفیت در همه محصولاتمان هستیم و اگر خطای احتمالی در چاپ محصول از سمت ما ایجاد گردد حتما در برابر آن به مشتریانمان پاسخگو خواهیم بود.
  • دغدغه تحویل محصولشان را ندارند چون که ما برای سهولت مشتریانمان محصول چاپ شده را به هر آدرسی که در وبسایت ثبت می‌کنند در زمان مقرر برایشان ارسال می‌کنیم.

ما در کانون تبلیغاتی البرز نگاره با هدف ارتقاء سطح تجربه، ارائه خدمات بیشتر و تنوع محصولاتمان به دنبال رضایت هرچه بیشتر شما مشتریان عزیز در سراسر کشور هستیم.